Farma Tŕnie

chov hydiny s dlhoročnou tradíciou

O nás

Naša farma Tŕnie pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994, kedy bola založená Ing. Jurajom Ballonom a Vladimírom Gudábom. Za túto dlhú dobu existencie a činnosti farmy sme nadobudli množstvo neoceniteľných skúseností a poznatkov, ktoré sme zúročili pri našej chovateľskej práci. Pre vytvorenie výborných podmienok pre chov domácej hydiny dbáme na všetky potrebné fyziologické a bezpečnostné potreby ako napríklad správnu výživu, vhodné požiadavky na chovné prostredie a udržanie dobrého zdravotného stavu hydiny. V súčasnosti sa zaoberáme odchovom mladých nosníc do 16 týždňov, kačíc, bažantov a brojlerových kurčiat. Našim hlavným cieľom je dlhodobo produkovať kvalitnú a zdravotne nezávadnú hydinu pre našich stálych, ale aj nových zákazníkov.

 

 hydina

Naša Filozofia:

Pri našej práci sa riadime zásadami tradičného farmárskeho chovu, kde je dôležitá láska k zvieratám a rešpekt k prírode. Veríme, že šťastné a zdravé zvieratá sú základom pre výborné produkty. Preto sa snažíme vytvoriť priaznivé životné podmienky pre každé zviera na našej farme.

Náš Prístup:

Naši farmári sú srdcom našej farmy. Každý z nich má bohaté skúsenosti a vášeň pre to, čo robí. Sú zanietení pre svoju prácu a starostlivo sledujú každý aspekt chovu, od kŕmenia až po veterinárnu starostlivosť.

Naša Ponuka:

Ponúkame širokú škálu farmárskych produktov vrátane kurčiat, sliepok, kačíc, bažantov a ďalších. Všetky naše produkty sú chované s láskou a starostlivosťou, aby sme vám mohli priniesť to najlepšie, čo príroda ponúka.

S pozdravom Ing. Juraj Ballon a Peter Gudába

  • test1
  • test1
  • Predchádzajúca
  • Ďalší